Αυτή η διπλή αλυσίδα αποτελείται από δύο λεπτές και κομψές αλυσίδες από ανοξείδωτο ατσάλι, δημιουργώντας ένα εντυπωσιακό layering αποτέλεσμα. Το κεντρικό στοιχείο του κοσμήματος είναι το ιριδίζον μενταγιόν, το οποίο αντανακλά το φως.
Η διαχρονική εμφάνιση της αλυσίδας σε συνδυασμό με την μοντέρνα αισθητική του ιριδίζοντος μενταγιόν, την καθιστούν ιδανική επιλογή για κάθε περίσταση – από καθημερινές εμφανίσεις μέχρι και βραδινές εξόδους. Είτε πρόκειται για ένα δώρο για κάποιο αγαπημένο πρόσωπο, είτε για να ανανεώσεις τη δική σου συλλογή κοσμημάτων, αυτή η διπλή αλυσίδα είναι η τέλεια επιλογή.